ZAPRASZAMY DO KAJAKOWEJ DOLINY
ZADZWOŃ I ZAREZERWUJ
ZAREZERWUJ KAJAKI PRZEZ FORMULARZ
WYPEŁNIJ I WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

  Bardzo profesjonalne podejście do klienta, a rzeka Radomka idealna do odpoczynku. Możliwość zorganizowania indywidualnych spływów kajakowych bądź większych imprez połączonych z grillem bądź aktywnym wypoczynkiem nad wodą. Warto spróbować, polecam.

  Dominika

  Solidna Firma! Organizacja na najwyższym poziomie, profesjonalizm w połączeniu z pasją są najlepszą rekomendacją! Na miejscu można wypożyczyć futerał wodoszczelny, aby cenne rzeczy mogły pozostać suche. Nie mam żadnych zastrzeżeń 🙂

  Basia Basia

  Urokliwa okolica i doskonałym miejsce by zacząć swoją przygodę i wybrać się pierwszy raz na spływ kajakowy ze znajomymi czy rodziną. Panowie z obsługi mili i jak ktoś jest niedoświadczony, wszystko wyjaśnią. Polecam serdecznie.

  Ewa Miśtal

  Super, super spływ. Płynąłem pierwszy raz, i wrażenia no cóż nie do opisania. Rzeka o spokojnym nurcie, płytka miejscami, ale kajaki nie zatrzymywały się. Na pewno popłynę jeszcze raz w tym przyszłym sezonie.

  Bartek W.

  Spływ po Radomce to świetna atrakcja dla rodziców z dziećmi. Nasze maluchy miały banany na twarzy w czasie całodniowego spływu. Urokliwa, wijąca się rzeka to świetne miejsce na wyciszenie i ralaks. Polecamy spływu w tygodniu, bo mniej ludzi i spokojniej. 😉

  Rafał T.

  Piękna okolica, idealne miejsce do odpoczynku i relaksu po ciężkim tygodniu pracy. Obsługa przesympatyczna. Bardzo fajny spływ i wspaniałe ognisko. Wrócę niebawem z większą ekipą!

  Adam Siwek

  Rewelacyjna oferta dla firm. Zapewniają transport w górę rzeki, na koniec spływu ognisko, i zabawa na wydzielonym terenie. Na pewno wrócimy z większą grupą.

  Małgorzata Borsuk