SPŁYWY KAJAKOWE
JEDNOOSOBOWE, GRUPOWE ORAZ RODZINNE

Od lat z pasją organizujemy spływy dla osób rządnych przygody z wiosłem w rękach. Co roku przybywa chętnych, którzy wsiadają do kajaku i spływają rzeką Radomką samodzielnie, w grupie znajomych czy rodziny. Posiadamy duży wybór kajaków jednoosobowych, dwuosobowych oraz dwuosobowe z dostawką dedykowane dla rodzi z dziećmi. Każdy uczestnik otrzymuje kamizelkę dostosowaną do wagi i wzrostu oraz podwójne wiosło. Po zakończonym spływie na życzenie uczestników organizujemy ognisko lub grill.

W odpowiedzi na zapytania ze strony firm i instytucji publicznych przygotowaliśmy ofertę dla nich dedykowaną. Pomagamy zorganizować eventy firmowe na kajakach wraz z możliwością transportu uczestników po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. Jednorazowo w ramach jednego spływu może wziąć udział 70 osób. Każdej osobie zapewniamy kamizelkę, wiosło oraz wodoszczelną beczkę na każdy kajak. Posiadamy własny teren, na którym możemy zorganizować ognisko lub grill dla wszystkich uczestników spływu.

KOSZT SPŁYWU
CENA UZALEŻNIONA OD KAJAKA

KAJAK
1-OS.

60 PLN

KAJAK
2-OS.

120 PLN

KAJAK
2-OS. + 1 dziecko

120 PLN

W cenie kajaku zapewniamy każdemu uczestnikowi kamizelkę, wiosło oraz transport.
Na koniec spływu, na życzenie uczestników organizujemy ognisko lub grill.
Masz pytania? Zadzwoń do nas lub zobacz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

0KM
DŁUGOŚĆ TRASY
0H
CZAS SPŁYWU
+0
OSÓB SKORZYSTAŁO
KTO PYTA NIE BŁĄDZI
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Bagaże mogą być przewożone są wraz z uczestnikami spływu w kajaku. Nasz sprzęt jest do tego znakomicie przystosowany, posiada wolną przestrzeń na rufie i w dziobie, gdzie bez problemu wejdzie plecak czy worek 70 l. Możliwe jest również, żeby bagaże uczestników zostały przewiezione przez nas na punkt końcowy spływy, więc do kajaka zabieramy tylko napoje, ręczniki i kremy do opalania. Mamy też specjalne worki lub beczki wodoodporne dla osób, które chciałyby zabrać na kajak aparat lub komórkę

Zapewniamy wygodne, pakowne i bezpieczne kajaki płaskodenne odporne na uszkodzenia oraz dodatkowy sprzęt beczki wodoszczelne itp. Posiadamy kajaki jednoosobowe, dwuosobowe oraz dwuosobowe z dostawką dla dzieci.

Tak, zazwyczaj nie ma żadnych przeciwwskazań, aby zwierzę było obecne podczas spływu, ale nie zapominajmy o tym, że musi mieć wszystkie aktualne szczepienia oraz muszą być zachowane wszystkie środki ostrożności. Przed spływem proponujemy sprawdzić jak pies zachowuje się wobec wody.

Czas samego spływu, nie wliczając przerw oraz kąpieli, posiłku i podziwiania przyrody, wychodzi w granicach od 4 do 6 godzin. Wszystko zależy od tempa uczestników spływu.

Bez problemu można przyjechać na końcowy punkt spływu własnym autem – zapewniamy darmowy i bezpieczny parking. Po spływie możemy również odwieźć kierowców do miejsca pozostawienia aut.

Z tył powinna siedzieć osoba o większym doświadczeniu i umiejętnościach, albowiem to ona powinna kierować kajakiem. Siedzący z tyłu widzi więcej, łatwiej mu ocenić kierunek płynięcia i potrzebuje mniej siły, żeby wykonać skręt. Drugorzędne znaczenie ma rozkład wagi i siły kajakarzy. Optymalnie dziób nie powinien być zanurzony bardziej niż rufa (lekkiego partnera można dociążyć bagażem), a silniejsza osoba siedzi z tyłu, bowiem to ona będzie wykonywać większość manerwów.